Robertinho - 2012-08-06 13:36:40

Regulamin ligi

1. Kadry zespołów będą tworzone na bazie strony http://www.transfermarkt.co.uk/en/.

2. Mecze będą symulowane w grze Fifa 12 na konsoli PS3.

3. Ceny za piłkarzy bierzemy z http://www.transfermarkt.co.uk/en/.

4. Każdy klub może kupić tylko pięciu zawodników spoza ligi oraz sprzedać tylko pięciu poza ligę.

5. Podczas negocjacji będę wcielał się w rolę zarządu drużyn i mogę podnosić oraz obniżać ceny za graczy.

6. Umiejętności (OVR) piłkarzy będą podwyższane lub obniżane w zależności od formy i występów. Dlatego jeśli dany piłkarz będzie grał mało to jego ovr może się obniżyć.

7. Gdy zawodnik będzie grał mniej niż na to zasługuje będzie mógł się zbuntować i opuścić drużynę.

8. Gracze bez klubów mogą być kupowani, ale trzeba zapłacić za ich kontrakt. Można też rozwiązywać kontrakty z zawodnikami swojej drużyny.

9. Prośby o ovr składamy mi na PW. Musi znajdować się tam imię, nazwisko oraz link z transfermarkt do profilu piłkarza. Jeśli wiadomość nie będzie spełniała wymogów zostanie po prostu usunięta. Oferty za zawodników również składamy mi na PW.

10. Wszystkie zespoły mogą stworzyć "Młodą drużynę". Do młodej drużyny może zostać przydzielonych pięciu piłkarzy do dwudziestu jeden lat. Gracze nie mogą występować w żadnym meczu, ale będą się rozwijać. Zawodników tych trzeba zaznaczyć w kartotece.

11. Gdy założycie konto i zapiszecie się do ligi po jakimś czasie powinniście otrzymać kadrę z umiejętnościami Waszych piłkarzy na PW.

Gry java za darmo na nokie 200 gdzie umiescic filtr wewnetrzny w akwarium Polski fun serwer samp zk wojkowice www.minecraftplx1.pun.pl